Ocieplamy budynki mieszkaniowe,
przemysłowe oraz gospodarcze.
Izolujemy budynki od fundamentów aż po dach.
Skontaktuj się z nami i zamów
BEZPŁATNĄ wycenę
Slider

O NAS

Nasza firma Izo-Pur zajmuje się izolacją natryskową pianką PUR. Ocieplamy budynki mieszkaniowe, przemysłowe oraz gospodarcze.Izolujemy budynki od fundamentów aż po dach. Największy nacisk stawiamy na jakość używanych materiałów (pracujemy tylko na najwyższej jakości piankach) oraz na renomowanym sprzęcie – urządzeniu do natrysku pianek poliuretanowych GRACO A-25.
Izolacje natryskowe pianką PUR dzięki ogromnej ilości zalet z roku na rok zyskują coraz większą liczbę zwolenników.
Postaw na jakość ocieplenia domu i oszczędność energii nacodzień.
Do uzyskania więcej informacji zapraszamy do kontaktu:

GRACO A-25

Nasza firma Izo-Pur pracuje na profesjonalnym sprzęcie Reactor GRACO A-25. Gwarantuje on odpowiednie nałożenie pianki poliuretanowej na każdą powierzchnię. Najwyższej jakości urządzenie oraz właściwe wykonanie pracy skutkuje sprawnym i dokładnym wykonaniu zlecenia.

PIANKI

Pianka poliuretanowa to polimeryczny materiał, chemioutwardzony. Pianki PUR posiadaja najmniejszy współczynnik przewodzenia ciepła sposród wszystkich materiałów termoizolacyjnych:
– dla pianek zamkniętokomórkowych λ = 0,023-0,029 [W/m*K]
– dla pianek otwartokomórkowych λ = 0,036-0,040 [W/m*K]
Pianka PUR jest pianką nienasiąkliwą, odporną na korozję biologiczną i chemiczna, ma wysoką wytrzymałość mechaniczną. Największym atutem pianek poliuretanowych jest możliwość dopasowywania się do kształtów pokrywanego elementu i niwelacja mostków termicznych.
Pianki PUR mają szerokie zastosowanie w całym budownictwie od fundamentów aż po dach ( fundamenty, posadzki, stropy, poddasze).
Zapewniają zarówno ochronę termiczną (zimą utrzymują ciepło, latem zimno) jak i bardzo dobrą izolację akustyczną (działają wygłuszająco).

W ofercie naszej firmy posiadamy pianki wiodących marek na światowym rynku:
-PURINOVA
-POLYCHEM
-PCC-PRODEX
-APD.